Toeta algatust tutvustavate lendlehtede trükkimist

Tean, et paljud teist on mu algatusele juba allkirja andnud. Samuti olete algatust levitanud oma sõprade ja tuttavate hulgas. Mõned teist annetasid ka dokumentaalfilmi valmistamise ja levitamise fondi.

Tänu teile kõigile jõudis ravikanepit kasvatanud endise politseitöötaja lugu tuhandate Eesti inimeste ette ja just see lugu pani positiivselt ravikanepi teemal sõna võtma ka Eesti arsti. Oleme ühiselt paari nädalaga liigutanud mägesid ja toonud Eestis ravikanepi patsientidele lähemale kui kunagi varem!

Tänu teie panusele on tänaseks algatus kogunud 616 allkirja. Aitäh teile! Me oleme jõudnud kaugele, aga me peame jõudma veel kaugemale. Ja väga kiiresti!

Jäänud on vähem kui kaks nädalat. Koguda on jäänud vaid 384 allkirja. Seni ei ole algatust kajastanud veel peavoolu meediakanalid.

Kuniks meedia meie kogukonda ignoreerib, peame kasutama tänavademokraatia iidseid vahendeid!

Olen koostamas A6 suuruses lendlehti, mille üks külg tutvustab algatust ja teine tutvustab Toomasest tehtud filmi. Vajan lendlehtede trükiks rahalist toetust.

Kui tegu on Sinu jaoks olulise teemaga ja hindad minu seniseid pingutusi, siis tee, palun,  annetus minu pangakontole numbriga EE162200221010738439.

Kavatsen lendlehti jagada Tallinnas, Tartus, Toompea lossi ees ja ka Eesti meediaväljaannete toimetuste ees. Suhtlen inimestega, vastan nende küsimustele ja selgitan reformiplaani. Kindlasti saab ka ohtralt head videomaterjali!

Samuti — palun helista, kirjuta ja joonista peavoolu meediakanalitele ja palu, et nad kajastaksid Eesti kanepipoliitika kitsaskohti ja minu rahvaalgatust Eesti kanepipoliitika reformiks.

Eilne Postimehe juhtkiri algas sõnadega: “Kui kodanikel tekib algatus, mille eesmärk on avalikus ruumis midagi korda saata ning ideest kaasatuid on juba tuhandetes, ei saa võim kohalikul ning riigi tasandil sellest enam mööda vaadata. Eiramine oleks lühinägelik, sest toob kaasa vaid kodanike pettumuse ja pahameele. Tõde selgub demokraatlikus riigis läbipaistvas avalikus debatis, nii sünnivad mõistlikud ja vajalikud otsused.”

Algatusi, mis nõuavad Eesti kanepipoliitika reformi, ei tohi ignoreerida ka neljas võim. Ajakirjandusel on oluline roll Eesti avalikus ruumis ja meil tuleb neid survestada, et nad kajastaksid meie kogukonnale niivõrd olulist teemat. Ajakirjanduse poolt kanepipoliitika kitsaskohtade eiramine oleks lühinägelik, see tooks kaasa kodanike pettumuse ja pahameele. Säästame ajakirjanduse suurest veast ja palume, et nad kajastaksid meile olulist teemat!

Terviserikkega inimesed vajavad tõhusat ravi ja vahel on parimaks ravimeetodiks kanepipõhised preparaadid. Tööealisi täiskasvanuid, kes teevad alkoholist ohutuma valiku, ei peaks saatma riigi raha eest pikale ja kinnisele puhkusele, nagu seda tehakse täna. Mõlemad eesmärgid on saavutatavad!

Head inimesed! Palun aidake petitsioonile tuhat allkirja kokku saada. Kui ma suudan isegi Eesti arstide hulgast võita toetajaid, siis võidan meile ka riigikogus kanepipoliitika reformi! Sellise reformi, mille üle saame kõik uhked olla!

Lugupidamisega,
Elver Loho

Elver Loho